השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם

שדה חובה

רעיונות לעיצוב חנויות בגדים לנשים


עיצוב חנויות בגדים לנשים
מערכת arcdbiz, 04.11.2018

חווית הקניות לא מפסיקה להפתיע ולרגש עם עיצובים של חנויות לבגדי נשים בשלל ווריאציות המתחברות לערכי המותג ועושות חשק למדוד ולקנות.
בעיצוב חנויות בגדים לנשים חשוב לשים דגש על האווירה הנכונה, תאורה, קומפוזיציה אטרקטיבית של הפריטים, אינטימיות תאי המדידה ושילוב נכון בין כל האלמנטים לרבות חלון ראווה מושך על מנת להניע את הלקוחה פנימה וכמובן – לעודד מכירות.

איך להתאים את עיצוב החנות ללקוחה ועוד סודות מעיצוב קמעונאי.

 

חשיפה מקסימלית

 

התכנון קובע וחשוב לעצב נתיב הליכה מובנה על מנת להבין מה הלקוחה חווה כאשר היא נכנסת אל תוך החנות וכיצד אפשר לחשוף אותה בפני כמה שיותר פריטים בזמן קצר ככל שניתן.
אפשר לסמן מסלול הליכה מופרד תוך שימוש בניגודיות בחומרים, כמו למשל, רצפת גרניט פורצלן ומסלול הליכה מפרקט שבאופן בולט מסמן את הדרך בחנות. להשתמש במדפים מודולאריים על מנת להתגבר על שטח מצומצם, לחלק את האזורים בחנות לפי סגנונות לבוש, קולקציות, טרנדים או ביגוד יום לעומת ביגוד ערב על מנת שיהיה ברור ללקוחה להיכן לגשת לפי הצורך וההעדפה. אפשר להדגיש את הסגנון המבוקש על ידי צבע קיר כוח בגוון בולט במיוחד או תוך שימוש בטפט ליצירת אופי ועומק לקירות נבחרים.

 

מעוניינים לעצב את החנות שלכם? גלו את מעצבי הפנים המובילים במגזר העסקי >>>

 

השקעה באזור הסף

 

על פי מחקרים, רוב הלקוחות נכנסות לאזור הקדמי של החנות וכאן מחליטות אם להמשיך להעמיק פנימה או לא. חשוב לעצב את אזור הסף – קדמת הבמה כך שיהיה האטרקטיבי ביותר תוך שימוש בשולחנות דקורטיביים להגשת הבגדים ומיקוד תשומת הלב במבצעים שווים או פריטים שהם בסט סלרס ולמקד את התאורה עליהם כך שבמבט ראשון העמדה הראשונה הקרובה ביותר לכניסה תבלוט על פני הרקע ויתר חלקי החנות. אפשר להשתמש גם במסך המציג קטעים מתצוגות אופנה או מבצעים ולמקד את המסך הגדול ביותר מעל עמדת הכניסה. שימו לב להבדלים בין תאורה רכה ביתר החנות לבין הזרקור הממקד תשומת לב בעמדת הכניסה.

 

תצוגה ידידותית

 

חשוב מאוד לאפשר ללקוחות בעיצוב חנויות בגדים לנשים את האינטראקציה הישירה והנגישה ביותר עם הבגד עצמו. כלומר, קולבים שקל להחליק מהם את הבגד ולא להיאבק בהורדתו על מנת לבצע מדידה, קולבים שמאפשרים לבגד להראות טוב ככל שניתן, מדפים ניטרליים שנותנים לבגד לככב על חשבונם והכל תוך בדיקת הגובה והזווית על מנת לאפשר גישה מהירה ופשוטה.

 

מיתוג הבוטיק

 

בתהליך עיצוב חנויות בגדים לנשים הקפידו על שפה אחידה בין הבוטיק למיתוג בין אם בפלטת הגוונים, הדפסים על הקירות, המסרים השיווקיים שזוכים לבולטות. בוטיק יוקרתי ישתמש לרוב בחומרים איכותיים ואקסקלוסיביים וייצור תחושה אינטימית יותר מחנות קצבית וצעירה מרמת התאורה דרך העיצוב ועד המוסיקה. למשל, בחנויות יוקרה הפריטים יוצגו במרווחים גדולים זה מזה, כאשר כל פריט מקבל אפילו מדף בפני עצמו בעוד בחנות לקהל צעיר או חנות במחירים ברי השגה יהיה יותר עומס של פריטים ודגש על הכמות.
חשוב לפנות מראש לאדריכלים ומעצבים המתמחים בעיצוב חנויות בגדים לנשים על מנת לתכנן את החנות בתמהיל הנכון בין עיצוב למכירות תוך מקסום השטח של סביבת המכירה.

דרג מאמר זה:
תאורה לחנות בגדים
מערכת arcdbiz, 12.11.2018
קרא עוד
עיצוב פיצוציה
מערכת arcdbiz, 05.11.2018
קרא עוד
למה עליי לבחור מעצב פנים לעסק שלי
מערכת arcdbiz, 19.11.2018
קרא עוד
תגובות
(0 תגובות, 0 דיונים)

חברי arcdbiz מתמחים בעיצוב חנויות, תכנון ומיתוג חלל מסחרי, הבנת חווית הלקוח, וחשיבה שיווקית. ליווי אישי צמוד!

עסק מצליח הוא עסק מעוצב,

השאירו פרטים וצוות המומחים של arcdbiz יעזור לכם למצוא את בעל המקצוע המתאים ביותר עבורכם!

שדה חובה