השאירו פרטים

ונחזור אליכם בהקדם

שדה חובה

התאמת סטנדים לחנות בגדים


עיצוב סטנדים לחנות בגדים
מערכת arcdbiz, 19.11.2018

סטנדים לחנות בגדים - הפרזנטציה של פריטי הלבוש בעלת השפעה משמעותית על קידום המכירות וחוויית הקנייה. בתכנון ועיצוב חנויות בגדים ניכרת השקעה רבה בבחירת סטנדרטים התואמים את עיצוב החנות מבחינת סגנון וגוונים וכן בקומפוזיציה הנכונה תוך שימת דגש על ידידותיות השימוש.

יש סוגים שונים של סטנדים הנבחרים לפי גודל החנות וסוג הבגדים. ההיצע המסחרר של המעמדים מאפשרים למעצב או לבעלי החנות לבחור את הדגמים האולטימטיביים לפי הקונספט ותנאי המרחב.

 

אילו סטנדרטים לחנות בגדים קיימים ואיך לבחור את הטובים ביותר לממדי וסגנון החנות?

 

מקסום השטח – יצירת אווירה מיוחדת

 

בחנויות קטנות בשטחים מצומצמים חשוב לחשוב מראש על פתרונות תצוגה יצירתיים וחסכוניים במקום. למשל, מדפים שנתלים על גבי הקירות ואפילו מתלים "מטפסים" שאפשר להציב במקומות שונים בחלל על מנת ליצור עניין מכל הכיוונים ולנצל היטב את השטח.
יש גם מדפים מתכווננים שאפשר להתאים לגודל הבגד וכך להתאים את המדף הן לקולקציית קיץ והן לקולקציית חורף, הנעלה ואביזרים משלימים. שימו לב למרווחים בין המדפים כאשר מדובר בפריטים עומדים או כדי לאפשר גישה נוחה.
מדפי מסילות מצוינים במיוחד לחנויות קטנות וצפופות וכן קולבים נוסעים שאפשר לנייד ממקום למקום בהתאם לעיצוב הדינאמי של החנות ולקבע כשלא מעוניינים שהמעמד יזוז. בחנויות קטנות נהוג להשתמש גם במעמדי אמצע המתאימים למרכז החנות, העדיפו כאלה מתכווננים בהתאמה אישית. קיימים מתקני אמצע עם מוט אחד או שניים לפי בחירה. אם ברצונכם לנצל את אזור הרצפה למכירה, אפשר לצייד את החנות בסטנדים לחנות בגדים רצפתיים המגיעים עם מדפים בעיצובים שונים.

 

מרשים מכל הכיוונים

 

על מנת לשמור על מרחב פנוי מבלי לחסום את התנועה בחנות, אפשר להצטייד בפתרונות שיאפשרו קנייה מכיוונים שונים. למשל, מתקן בדמות קרוסלה מסתובבת אליה מתאפשרת גישה מכל צד וזווית. קיימות מערכות תצוגה דו צדדיות המאפשרות תצוגה תכליתית יותר של הפריטים – אידיאלי במיוחד למעילים, ז'קטים ופריטי לבוש המיועדים לתלייה. כמו כן, סטנד ארבעה כיוונים המאפשר תלייה פרונטאלית של הפריט ומאפשר גם כיוון מתלי הסטנד לגובה המבוקש.

 

העיצוב של הסטנד מתחבר עיצוב החנות

 

בבחירת פתרונות שונים לתצוגה, התייחסו גם לחומר ממנו עשויים הסטנדים בין אם מדובר במתכת מבריקה שמייצרת אווריריות ומתחברת לקונספט הייטק ומתוחכם ובין אם מידוף זכוכית שאף הוא תורם לקלילות בחלל ושומר על שקיפות ומרחב. אם החנות בעלת ניחוח כפרי המחובר לטבע, אפשר לבחור רהיטי תצוגה וסטנדים המשלבים אלמנטים מנגרות עץ בגוונים הבולטים בשפה המיתוגית של הבוטיק. אפשר למצוא גם סטנדים מרשת במראה אופנתי המתאימים לתליית קולבים או מדפים וכן קירות עם חריצים כאשר אלה מאפשרים להוסיף אביזרי תלייה שונים במגוון סגנונות בצבעוניות משתנה על מנת ללכוד את תשומת הלב של הלקוחות.
ניתן לייצר סטנדים לחנות בגדים בהתאמה אישית על פי הקונספט של החנות בין אם בגוון, בגודל או בסוג הסטנד על מנת לייצר חוויה קמעונאית מרשימה במיוחד.

דרג מאמר זה:
למה עליי לבחור מעצב פנים לעסק שלי
מערכת arcdbiz, 19.11.2018
קרא עוד
עיצוב פיצוציה
מערכת arcdbiz, 05.11.2018
קרא עוד
עיצוב חנויות בגדים לנשים
מערכת arcdbiz, 04.11.2018
קרא עוד
תגובות
(0 תגובות, 0 דיונים)

חברי arcdbiz מתמחים בעיצוב חנויות, תכנון ומיתוג חלל מסחרי, הבנת חווית הלקוח, וחשיבה שיווקית. ליווי אישי צמוד!

עסק מצליח הוא עסק מעוצב,

השאירו פרטים וצוות המומחים של arcdbiz יעזור לכם למצוא את בעל המקצוע המתאים ביותר עבורכם!

שדה חובה